• CENTRUM OBRÓBKI STALI

 • CENTRUM OBRÓBKI STALI

 • CENTRUM OBRÓBKI STALI

 • CENTRUM OBRÓBKI STALI

 • CENTRUM OBRÓBKI STALI

 • CENTRUM OBRÓBKI STALI

Einzige moderne TECHNOLOGIES

Anruf +48 12 252 38 38

 

 

Stal kwasoodporna i stal nierdzewna to nasza specjalność.

 

BTH Import Stal to małopolski przetwórca i producent stali nierdzewnej. W ciągu 30 lat istnienia staliśmy się liderem branży (stal nierdzewna, stal kwasoodporna). Jako producent stali przodujemy zarówno na rynku wewnętrznym, jak i europejskim.

 

Oferta BTH Import Stal

Oferta firmy, którą przedstawiamy na stronie, dotyczy dystrybucji i obróbki stali nierdzewnej i stali kwasoodpornej. Jej rozmach dorównuje możliwościom europejskiej konkurencji. Zakres oferty stale poszerzamy. Cenimy innowacje i regularnie powiększamy nasz park maszynowy, co dla klienta oznacza w pełni kompleksową obróbkę stali nierdzewnej i stali kwasoodpornej. W jednym miejscu. Na terenie Polski. W magazynach dostępna jest stal nierdzewna i stal kwasoodporna w gatunkach 1.4301, 1.4016, 1.4404, 1.4509, 1.4512, 1.4571

Jako dystrybutor i producent stali nieustannie uzupełniamy asortyment składowanych materiałów oraz zakres usług dotyczących obróbki. Dzięki temu nasza oferta trafia w zmieniające się potrzeby rynku.

 
 
Wdrożenie innowacyjnej technologii modelowania powierzchni stali szlachetnych (nierdzewna, kwasoodporna)Wprowadzenie nowych na świecie elementów konstrukcji stalowych dzięki innowacyjnej technologii
 
 • Certyfikat L CSQ - stal nierdzewna - stal kwasoodporna
 • Certyfikat zaświadcza że system zarządzania jakością wdrożony przez Biuro Techniczno Handlowe BTH Import Stal Sp. z o.o. jest zgodny z normą ISO 9001:2008 w następującym zakresie: Handel stalami nierdzewnymi, kwasoodpornymi i żaroodpornymi oraz materiałam
 • Certyfikat L IQNet - stal nierdzewna - stal kwasoodporna
 • Certyfikat IQNet dla Biura Techniczno - Handlowego BTH Import Stal Sp. z o.o. - nierdzewna stal - kwasoodporna stal
 
 • CISQ
 • C1
 • IMQ
 • C2
BTH Złoty Płatnik - stal kwasoodporna i stal nierdzewna
 
 
 

Stal nierdzewna, Stal kwasoodporna – liderzy rynku

Jesteśmy jednym z największych producentów stali w kraju. Zaopatrujemy przemysł w wysokiej jakości wyroby hutnicze – stal nierdzewną i stal kwasoodporną. Współpracujemy z najlepszymi producentami stali na rynku międzynarodowym. Nasze doświadczenie w imporcie i produkcji stali to ponad 3 dekady! Zaufało nam tysiące klientów.

 

Szeroka oferta, duże możliwości – Produkcja stali i jej obróbka 

Śledzimy pojawiające się na rynku trendy i aktualizujemy ofertę. Jest zawsze konkurencyjna i atrakcyjna dla naszych partnerów biznesowych. To szeroki asortyment usług dla zleceniodawców działających w różnych branżach.

 

Nowoczesne rozwiązania, szybkie terminy – obróbka stali nierdzewnej i kwasoodpornej

Korzystamy wyłącznie z nowoczesnych urządzeń wyprodukowanych przez renomowane marki. Klienci otrzymują gwarancję wykonania usługi zgodnie z najwyższymi standardami. Wycinamy w 100% powtarzalne elementy za pomocą lasera, z dokładnością rzędu 0,1 mm. Możemy także zaproponować usługę cięcia plazmą stali nierdzewnej i czarnej. Materiały takie jak aluminium, stal konstrukcyjna, stal nierdzewna, drewno, marmur, granit, ceramika, pleksi, guma czy kompozyty jesteśmy w stanie ciąć za pomocą strumienia wody. Pozwala to na precyzyjną obróbkę zarówno małych, jak i dużych gabarytów. Prostujemy elementy, detale oraz blachy za pomocą maszyny firmy ARKU, osiągając idealnie płaską powierzchnię. Szlifujemy, polerujemy, gratujemy, a także pokrywamy blachę folią ochronną. Ponadto gniemy blachy i wytwarzamy panele elewacyjne, płaszcze grzewczo chłodzące ze stali nierdzewnej. Stal nierdzewna oraz stal kwasoodporna znajduje się w naszych magazynach, a to oznacza ekspresowe terminy realizacji.

 

Elastyczne formy współpracy i kontrola jakości produkcji stali

Wszystkie usługi możemy dostosować do indywidualnych potrzeb klienta. Przy każdym zleceniu przeprowadzamy szczegółową kontrolę jakości, aby mieć pewność, że do zleceniodawcy trafi produkt w stanie idealnym, zgodny z zamówieniem. Ewentualne błędy identyfikujemy natychmiast i wprowadzamy poprawki. Zachęcamy do zapoznania się z galerią zdjęć, w której prezentujemy efekty naszej pracy. Posiadamy certyfikaty potwierdzające wdrażane innowacje, terminową realizację zleceń oraz spełnianie wyśrubowanych norm międzynarodowych. Usługi wykonujemy na materiałach własnych oraz dostarczonych przez klienta.

 

Oferta - stal kwasoodporna i nierdzewna.

Stal kwasoodporna i nierdzewna importowana przez naszą firmę występuje w wielu gatunkach, a wykonane z niej elementy odznaczają się wyjątkowymi parametrami wytrzymałościowymi. Oferujemy armaturę spawaną oraz bezszwową w wielu wymiarach i gatunkach. Posiadamy szeroki wybór płaskowników w standardowych rozmiarach, a także ciętych zgodnie z zapotrzebowaniem klienta. W asortymencie mamy ponadto kształtowniki równoramienne, nierównoramienne, zimnogięte oraz gorącowalcowane. Stal kwasoodporna to idealny surowiec do wykonywania rur bezszwowych – instalacyjnych, konstrukcyjnych, przemysłowych bądź spożywczych. W naszej ofercie dostępne są elementy wykańczane matowo, szlifowane, polerowane oraz szczotkowane. Proponujemy również spawane profile zamknięte, pręty okrągłe, a ponadto bogaty wybór blach nierdzewnych i kwasoodpornych. Importowana przez nas stal nierdzewna służy także do wytwarzania elementów złącznych, takich jak: śruby, nakrętki, podkładki, wkręty, nitonakrętki, nity, kotwy, liny, łańcuchy, zawleczki, pierścienie i elementy balustrad. Gotowe produkty możemy dostarczyć własnym transportem w dowolne miejsce wskazane przez klienta.

 

Doradztwo i gwarancja– obsługa zamówień na stal nierdzewną i kwasoodporną

Jako lider w branży zawsze nastawiamy się na maksymalizację korzyści partnerów biznesowych. Na wszystkie produkty i usługi udzielamy gwarancji. Zatrudnieni w firmie specjaliści to doświadczeni fachowcy, podchodzący do każdego zlecenia z pełnym zaangażowaniem, uwagą oraz rzetelnością. Oferujemy fachowe doradztwo w zakresie wyboru najlepszych materiałów i sposobu obróbki. Utrzymujemy ceny usług na atrakcyjnym poziomie, a stałym klientom proponujemy promocyjne, ustalane indywidualnie warunki. Wykonujemy zarówno niewielkie zlecenia, jak i duże złożone projekty, wymagające wykorzystania całego naszego potencjału oraz mocy przerobowych. Nowoczesny park maszynowy umożliwia współpracę z największymi przedsiębiorstwami krajowego przemysłu, a także z mniejszymi firmami sektora prywatnego. Wszystkie maszyny są sterowane cyfrowo i pracują na najnowszym oprogramowaniu, dzięki czemu rezultaty zadowolą nawet najbardziej wymagających.

 

Stal kwasoodporna – jakość i atesty.

Gwarantujemy powtarzalność wyrobów oraz jakość potwierdzoną atestami i odpowiednią dokumentacją techniczną. Wykorzystywana do produkcji stal kwasoodporna jest niewrażliwa na działanie wielu substancji chemicznych oraz niekorzystne warunki środowiskowe. Cechuje się ponadto wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne i korozję.

Pytania związane z prezentowaną na stronie ofertą, dostępnością produktów, czasem realizacji zamówień bądź kosztem poszczególnych usług prosimy kierować telefonicznie lub mailowo do Działu Obsługi Klienta. Nasi pracownicy w najkrótszym możliwym czasie udzielą szczegółowych informacji.

 

Zapraszamy do współpracy. Będą Państwo zadowoleni z wytwarzanych przez naszą firmę produktów i świadczonych usług.